Sieć

Jak wszyscy wiemy, INTERNET to najnowszy sposób łączenia się z ludźmi na całym świecie. INTERNET zaczął działać w latach 60-tych XX wieku. W ten sposób pojedynczy sygnał może zostać przekazany do wielu użytkowników. Niektórzy ludzie wyrzucili staromodny sposób wysyłania maili. Przeważnie teraz używa E-MAIL do wysyłania poczty do różnych części kraju lub polecania jej do innych krajów.

E-mail został stworzony przez ARPANET, podobnie jak system tablicy ogłoszeń.

W 1991 roku został przedstawiony ludziom owego, co teraz nazywamy WORLD WIDE WEB. WORLD WIDE WEB jest częścią Internetu, którą widzi i używa większość użytkowników i która sprawiła, że ​​stawał się tak popularny. To dało początek dużemu boomowi w korzystaniu z sieci. Sieć nieustannie się rozwija w atrakcyjny sposób. W sieci jest teraz miliard stron internetowych oraz tysiące więcej.

Zobacz: https://www.jasne.online/korepetycje/matematyka

A teraz, gdy INTERNET stawał się moim sposobem rozwijania się, odkrywania i oglądania nowych rzeczy. Czuję, iż jestem bardzo szczęśliwy, że jestem dostęp do Internetu w przypadku moich projektów, zadań badawczych itp., Ale niewątpliwie nie zapominam o nauce z książek, o badaniach w bibliotekach itp., Bowiem wiem, że internet naprawdę bardzo pomaga, ale wiem też, iż powinienem sam sobie pomóc odnosić moje studia do mojej własnej nauki. Albowiem przyniosę wszystko, uczę się do college’u, dopóki nie dorosnę a nie będę musiał być własnym budżetem. 

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *